Sport

Zapraszamy do przeżycia wspólnej sportowej przygody. Nasze działania mają dać efekt w postaci dbałości o sprawność fizyczną wszystkich uczniów, prawidłowy rozwój, zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne oraz zrozumienie związku aktywności fizycznej ze zdrowiem. Będą z Wami pracować doświadczeni i utytułowani nauczyciele i trenerzy.

Można u nas uprawiać następujące dyscypliny: lekka atletyka, piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszowa. Można również tańczyć w zespole cheerleaderek oraz popracować nad piękną sylwetką podczas zajęć fitness.

Trenował z nami medalista mistrzostw świata i Europy seniorów w rzucie dyskiem – Robert Urbanek, wicemistrz Europy w skoku wzwyż – Dawid Wawrzyniak, rekordzista naszego miasta na wszystkich średnich dystansach – Marek Szymański. Aktualnie uprawia u nas rzut dyskiem i pchnięcie kulą trzykrotna mistrzyni Polski i reprezentantka naszego kraju w kategorii młodziczek – Ewa Różańska.

Zajęcia sportowe odbywają się w pięknej hali widowiskowo-sportowej, Sali gimnastycznej, Sali fitness i stadionie miejskim. Organizujemy również wyjazdowe zajęcia na basenie.

Realizujemy program usportowienia w klasach sportowych.

Organizujemy wyjazdy na zawody sportowe rangi krajowej i międzynarodowej.

Wszystkie nasze działania służą rozwojowi naszych dzieci. Przynoszą efekty prozdrowotne.

Wszyscy, którzy z nami ćwiczą świetnie się bawią, a najlepsi zdobywają laury reprezentując szkołę, klub, województwo i kraj.