Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w Roku Szkolnym 2016/2017.

KLASY I i II

Uczniowie klas pierwszych i drugich będą wyposażeni w bezpłatne podręczniki. Obowiązkiem rodziców będzie jedynie zakupienie okładek na podręczniki, gdyż będą one wykorzystywane również przez następne trzy roczniki. Proszę nie kupować żadnych ćwiczeń ani innych podobnych materiałów edukacyjnych. Jedyne zakupy z Państwa strony to: okładki na książki, zeszyty i przybory matematyczne.

KLASY III

J. POLSKI

Bobiński W., - Świat w słowach i obrazach. Język polski 3. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy III gimnazjum.

WSiP S. A. (26/3/2010)

Czarniecka-Rodzik Z. - Gramatyka i stylistyka. Podręcznik do kształcenia językowego dla klasy III gimnazjum.

WSiP S. A. (164/3/2010)

J. ANGIELSKI

Liz Kilbey, Marta Umińska, Beata Trapnell

Longman Repetytorium gimnazjalne

UWAGA! wydanie repetytorium z roku 2015

Podręcznik. Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony.

Pearson Central Europe Sp. z o.o. (materiał edukacyjny)

J. NIEMIECKI

Elżbieta Kręciejewska, Cezary Michał Serzysko, Birgit Sekulski - Mit Links! 3. Podręcznik z ćwiczeniem.

Wydawnictwo Pearson

HISTORIA

Roszak S., Łaszkiewicz A. Śladami przeszłości 3. Podręcznik do historii dla klasy trzeciej gimnazjum.

Wydawnictwo Era Sp. z o.o. (60/3/2011)

WIEDZA O SPOŁ.

Janicka I., Kucia A., Maćkowski T. - Dziś i jutro. Wiedza o społeczeństwie - podręcznik z ćwiczeniami dla klas I-III gimnazjum. Część 2.

Nowa Era Sp. z o.o., (77/2/2010)

BIOLOGIA

Sągin B., Boczarowski A., Sęktas M. - Puls życia 3. Podręcznik do biologii dla gimnazjum.

NOWA ERA (58/3/2010)

Jaworska M., Pawłowska J., Pawłowski J., Zaleska M. - Puls życia 3. Zeszyt ćwiczeń do biologii dla gimnazjum.

NOWA ERA (58/3/2010)

CHEMIA

Kulawik J., Kulawik T, Litwin M Chemia Nowej Ery. Część 3. Podręcznik dla gimnazjum.

Wydawnictwo Era Sp. z o.o. (49/3/2010)

GEOGRAFIA

Szubert M. Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy trzeciej gimnazjum, cz. 3 (podręcznik i ćwiczenie)

Wydawnictwo Era Sp. z o.o. (7/3/2010)

MATEMATYKA

Bolałek Z., Dobrowolska M, Jucewicz M., Karpiński M., Lech J., Mysior A., Zarzycka K. - Matematyka 3. Podręcznik dla klasy trzeciej gimnazjum

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe M. Dobrowolska Sp. j. (168/3/2011)

FIZYKA

Francuz-Ornat G., Kulawik T., Nowotny-Różańska M. - Spotkania z fizyką. Podręcznik dla gimnazjum. Część 4.

Nowa Era Spółka z o.o. (93/4/2011)

TECHNIKA

Białka U. – Zajęcia techniczne.

OPERON (199/2009)

INFORMATYKA

Pańczyk J. - Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, Open Office.org.

HELION S.A. (162/2009)

EDUKACJA DLA
BEZPIECZEŃSTWA

Jarosław Słoma J., Grzegorz Zając G. - Żyję i działam bezpiecznie. Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik z ćwiczeniami dla klas 1-3 gimnazjum.

Nowa Era Spółka z o.o. (17/2009)

RELIGIA

Szpet J., Jackowiak D. – Żyć w miłości Boga.

Święty Wojciech (AZ-33-01/10-PO-3/13)