Zerówkowicze i pierwszoklasiści tworzyli ceramiczne arcydzieła

W piątek 14 grudnia dzieci z zerówki oraz uczniowie klasy I b udali się na wycieczkę do Lutomierska, gdzie odwiedzili Ceramilandię. Głównym celem wycieczki było zwiedzenie zakładu, w którym produkuje się przedmioty z ceramiki.

Dużą atrakcją była możliwość samodzielnego malowania figurek. Po tworzeniu ceramicznych arcydzieł nadszedł czas na szaleństwo w sali zabaw i parku rozrywki, gdzie czas został poświęcony na ogromną dawkę zabawy. Uczniowie mieli do dyspozycji: górę wspinaczkową, karuzelę łańcuchową, trampoliny, zjeżdżalnię giganta, tory przeszkód, krokodyla połykacza, kolejkę, labirynt wielopoziomowy, rurowisko oraz wiele innych przyjemności. Wielką niespodziankę zafundował dzieciom Mikołaj, który pojawił się niespodziewanie i rozdawał im drobne upominki. Wszyscy pragnęli zrobić sobie zdjęcie z Dziadkiem Mrozem – i tak się też stało!

Po intensywnym dniu udaliśmy się w drogę powrotną zabierając ze sobą miłe wspomnienia i niepowtarzalne wrażenia. Poniżej zapraszamy na foto-relację z naszej wycieczki.