Drugoklasiści w przedstawieniu dla swoich Babć i Dziadków

Dzień Babci i dziadka to Święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła i radości. Wnukowie mogą okazać swój szacunek i niezgłębioną miłość. Laurka, ręcznie robiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie, którzy wczoraj i dziś obchodzą swoje święto w naszej szkole.

Na tej ważnej dla nas uroczystości pojawili się wszyscy zaproszeni dziadkowie. Dla zacnych gości mali organizatorzy pod okiem nauczycielek: Agnieszki Jurkowskiej, Alicji Stokwiszewskiej i Magdaleny Jagiełło przygotowali program artystyczny, przedstawienie pt. „Babcia i Dziadek czarodziejami”. Mali aktorzy recytowali wiersze, śpiewali piosenki i radośnie tańczyli. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Na koniec uroczystości uczniowie wręczyli swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców i obsługę kuchni.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości Beacie Kordysiewicz, Katarzynie Brygier , Dorocie Biniek oraz uczniom z klasy VIIa – Alanowi Lubińskiemu i Erykowi Kondrasowi za oprawę muzyczną.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!!