Spotkanie autorskie naszych pierwszoklasistów z Agnieszką Frączek

Uczniowie klasy I d wraz z wychowawczynią Agnieszką Wójcik-Rokitą udali się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy. Gościem była Agnieszka Frączek – autorka wierszy i opowiadań dla najmłodszych, która pracuje na Uniwersytecie Warszawskim jako adiunkt-językoznawca. Natomiast wielką frajdę sprawia jej zabawa językiem – zwłaszcza w twórczości dla dzieci. Trwające ponad godzinę spotkanie z pisarką upłynęło pod znakiem świetnej zabawy i dobrego humoru. Pani Agnieszka z wielką swobodą i humorem opowiadała o swojej twórczości, recytowała i czytała swoje wiersze oraz odpowiadała na pytania dzieci. Miła atmosfera spotkania, wesoła zabawa i pełne humoru wiersze z pewnością na długo zostaną w pamięci dzieci.