Regularne zajęcia ze Sztucznej Inteligencji

Od października nasze Jedyneczki czeka kolejna edukacyjna innowacja z zakresu nowoczesnych technologii. Wprowadzamy regularne zajęcia ze Sztucznej Inteligencji. Inicjatywa będzie realizowana pod patronatem światowego giganta w tej dziedzinie firmy Synerise.

Władze firmy są przekonane, że Sztuczna Inteligencja to szansa, i jeśli dobrze ją wykorzystamy, stwarzając jej odpowiednie warunki do rozwoju, zyskamy wszyscy jako obywatele. Kraje, które już dziś zainwestują w edukację dzieci i młodzieży w zakresie AI, wkrótce znajdą się w czołówce najlepiej rozwiniętych państw.

Planowane lekcje ze Sztucznej Inteligencji będą miały dużo szerszy wymiar niż poszerzanie umiejętności technicznych. Stanowią znakomitą okazję do rozwoju kreatywności, logicznego myślenia czy umiejętności pracy w zespole.

Warto dodać, że możliwość uczestniczenia w tym innowacyjnym projekcie oprócz uczniów z klas IV-VIII będą mieli uczniowie objęci edukacją wczesnoszkolną.