Grant finansowy dla naszych młodych robotyków!

Uczniów naszej szkoły, członków koła naukowego I LOVE ROBOTS, którzy z powodzeniem biorą udział w krajowych i międzynarodowych zawodach robotów czeka kolejna nie lada przygoda w świecie nowoczesnych technologii.

Tym razem młodzi pasjonaci robotyki otrzymali grant finansowy od Fundacji Szkoła z Klasą i Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFC na realizację projektu edukacyjnego zakładającego skonstruowanie i zaprogramowanie robota poruszającego się w labiryncie.

To jednak nie koniec wyzwań. Uczniowie pod opieką nauczyciela informatyki i robotyki Łukasza Cybulskiego chcą w przyszłym roku wystawić skonstruowanego przez siebie robota w jednym z międzynarodowych turniejów, w którym będą brali udział.