Wielkie serca naszych uczniów

Aby pomagać drugiej osobie, nie trzeba być siłaczem, wystarczy dobre serce i odrobina chęci. Pomagać można w różny sposób: niektórzy wpłacają pieniądze na konta fundacji wspierających ludzi, inni zbierają odzież, produkty żywnościowe. Uczniowie naszej szkoły znaleźli swój oryginalny sposób, aby pomagać - zbierali plastikowe nakrętki i zakrętki, które pomogą niepełnosprawnym dzieciom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie.

Dzięki zebranym zakrętkom będzie możliwy zakup łóżka wodnego Hydro Jet i wirówki kończyn górnych dla dzieci. Urządzenia te pozwolą usprawnić samodzielne poruszanie się i funkcjonowanie w codziennym życiu. Hasło akcji: „Odkręcam – Zbieram – Pomagam” ma zachęcać wszystkich, aby nie wyrzucać plastikowych zakrętek, gdyż każda zebrana ilość przyczynia się do końcowego sukcesu, czyli zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

Dlatego też, dziękując wszystkim uczniom za okazane serce, zachęcamy do dalszego aktywnego angażowania się w zbiórkę plastikowych nakrętek.