Rewelacyjny start naszych uczniów w kolejnej edycji Biegu Papieskiego

Bieg upamiętniający patrona naszej szkoły, to dla nas wydarzenie szczególne. Tym bardziej cieszą rewelacyjne wyniki naszych sportowców. Na starcie biegu stanęło 460 uczestników, a w tym 50 z naszej szkoły. Z czterech kategorii wiekowych, w których mogliśmy wziąć udział w 2 zajęliśmy czołowe miejsca.

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-II (rocznik 2011-2012) – 500m.: Dziewcząt: I miejsce – Domańska Vanessa, II miejsce - Małgorzata Wiktorska, III miejsce – Marika Jędrzejczak. Chłopców: I miejsce– Marcel Pawlak. W kategorii szkoły podstawowej klasy V-VI (rocznik 2007-2008) – 850m.: Dziewcząt: I miejsce – Amelia Konieczna, Chłopców: II miejsce - Michał Boczkowski-Lesiak.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, a wszystkim udziału w tej wspaniałej, sportowej imprezie