O sztucznej inteligencji z

Ależ mieliśmy dziś wyjątkowego gościa! Naszą "Jedynkę" odwiedziła Pani Monika Redzisz, dziennikarka zajmująca się nowoczesnymi technologiami oraz sprawami społecznymi, współpracująca z największymi tytułami prasowymi i internetowymi w Polsce.

Tematem spotkania była sztuczna inteligencja, którą od roku wprowadzamy do programu nauczania informatyki oraz robotyki. Pani Monika Redzisz miała okazję porozmawiać z wprowadzającym tę innowację Panem Łukaszem Cybulskim, uczniami naszej szkoły oraz dyrekcją.

W tej chwili tylko Stany Zjednoczone i Chiny dysponują kompletnym programem nauczania tej bardzo dynamicznie rozwijającej się dziedziny nauki ... jak na tym tle prezentuje się Polska? A może nasza szkoła? Te i wiele innych tematów znajdziemy wkrótce w artykule na największym polskim portalu poświęconym sztucznej inteligencji.