Dlaczego warto szlifować znajomość języka angielskiego ?

Ma niemal miliard użytkowników na świecie. To istny król Internetu. Jest nierozerwalnie połączony z postępem nauki XXI wieku. Dominuje w informatyce, mediach, finansach i bankowości, medycynie czy dyplomacji. Jego atuty  możemy  wyliczać bez końca.

Dlaczego warto wybrać język angielski w gimnazjum Łęczycy ?

W trzech unikalnie, kreatywnie i nowocześnie urządzonych pracowniach już od progu wprost przeniesiesz  się  na ulice Londynu.  Jeśli to za mało, możesz dołączyć do grona ponad 160 uczniów, którzy wyjechali na 5 wycieczek do Wielkiej Brytanii organizowanych przez nasze nauczycielki już od 2009 roku. Dla bardzo ambitnych uczniów chcących spróbować swych sił w wojewódzkich konkursach językowych mamy  ofertę zajęć rozwijających takie pasje.

Lubisz angielskie piosenki ? Chcesz stanąć na scenie i przemówić w języku Szekspira ?

Weź udział w kolejnym konkursie piosenki anglojęzycznej z szansą na główną nagrodę w postaci nagrania w studiu. Stań się twórcą przedstawienia, które po raz kolejny może okazać się zwycięskie w Przeglądzie Teatrzyków Językowych.

Czujesz, że powinieneś dodatkowo uzupełniać swoją wiedzę ?

Bezpłatne zajęcia wyrównawcze organizowane w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej mogą być świetnym rozwiązaniem dla Ciebie.