Informacje ogólne

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy ogłasza nabór uczestników do projektu pn. Szkolne Centrum Integracji RAZEM współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3. Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Celem projektu jest rozwój inicjatyw na rzecz integracji uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy i wzrost ich poczucia przynależności do społeczności lokalnej.

Projekt obejmuje system pozalekcyjnych zajęć integracyjnych i organizację Pikniku Gimnazjalnego.

Uczestnikami projektu Szkolne Centrum Integracji RAZEM mogą być obecni uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy.

Wsparciem w ramach projektu objętych zostanie 72 uczniów. Utworzonych zostanie 6 dwunastoosobowych zespołów integracyjnych:

1. Zespół teatru językowego- język angielski.
2. Zespół informatyczny.
3. Zespół teatralny.
4. Zespół wokalno-muzyczny.
5. Zespół scenograficzny.
6. Zespół sportowy.

Zajęcia odbywać się będą w terminie 01 marca- 31 maja 2009 w wymiarze 2 godziny w tygodniu pod opieką nauczycieli prowadzących. Wszystkie zespoły przygotowywać będą program Pikniku Gimnazjalnego, który odbędzie się 23 maja 2009 na terenie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy.

Rekrutacja do wszystkich zespołów odbędzie się w dniach 23-27 lutego 2009. Prowadzi ją koordynator projektu p. Mirosław Suski. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela jego koordynator.

(aut. Mirosław Suski)