Walentynki w naszym gimnazjum

W czwartek 12 lutego obchodziliśmy w naszym gimnazjum Walentynki. Z tej okazji odbyła się szkolna dyskoteka, działała również Poczta Walentynkowa. Wszyscy świetnie się bawili nie tylko tańcząc, ale również biorąc udział w „Randce w ciemno”. Zabawa polegała na zadawaniu przez chłopaka pytań dziewczynom siedzącym po drugiej stronie kotary. Na przykład: „Czy śpią w skarpetkach?” lub „Co by zrobiły gdyby zauważyły Go wchodzącego po ścianie do ich domu?” No i oczywiście na koniec chłopak opisał się: przystojny, inteligentny i zadał najważniejsze z pytań: „Która z dziewczyn by się z nim umówiła?” Jeśli chodzi o wybór dziewczyny to uczniowie doradzali naszemu uczestnikowi bardzo gorąco, ostatecznie jednak nie posłuchał publiczności i zdecydowanie decyzje podjął sam. Na koniec para wylosowała kopertę, w której była nagroda. Wylosowany został romantyczny spacer szkolnymi korytarzami z pięknymi sercami w ręku. Walentynkowy wieczór urozmaiciły wiersze miłosne, napisane na konkurs i czytane przez autorkę, uczennicę klasy trzeciej.

(aut. Aleksandra Jachimowicz, klasa I e)