Ogłoszenie - Grupa Effata - Rekolekcje

Grupa Effata, którą tworzą uczniowie naszego gimnazjum i jego absolwenci, spotykająca się w każdy piątek o godz. 18.00 na plebanii parafii św. Andrzeja, serdecznie zaprasza na multimedialną drogę krzyżową nienarodzonych 3 kwietnia (piątek) - godz. 18.30.

Podajemy również plan rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii, które odbędą się 2 – 4 kwietnia w następującym porządku:

Godz. 9.00 - klasy pierwsze
Godz. 10.30 - klasy drugie
Godz. 12.00 - klasy trzecie

Sobota będzie dniem poświeconym sakramentowi pokuty.

Pierwszy dzień rekolekcji jest jednocześnie kolejną rocznicą śmierci naszego patrona Jana Pawła II, dlatego prosimy klasy, by tak jak w ubiegłym roku, każdy z nas uczcił ten dzień przypięciem białej wstążki na znak pamięci.

Przypominamy też uczniom, którzy zgłosili swoje uczestnictwo w Olimpiadzie Wiedzy Religijnej, że spotkania przygotowujące do etapu szkolnego odbędą się w czwartek 26 marca i w poniedziałek 30 marca o godz. 14.30 w sali 02.

(aut. s. Barbara Masewicz, Beata Kordysiewicz)

Kliknij, aby powiększyć fotkę.