Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2009/2010

We wtorek 1 września odbyło się w naszym gimnazjum uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Wśród zaproszonych gości bylii: burmistrz naszego miasta – pan Andrzej Olszewski, zastępca burmistrza – pani Krystyna Pawlak, sekretarz miasta – pan Wojciech Czaplij oraz kierownik referatu oświaty – pani Teresa Kawczyńska. Na początku uroczystości minutą ciszy uczciliśmy 70 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, a następnie Pani Dyrektor Wanda Lepczak powitała zaproszonych gości, uczniów, zwłaszcza klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Słowa powitania dla uczniów i pracowników szkoły skierował również Pan Burmistrz – Andrzej Olszewski. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się z wychowawcami do klas, gdzie poznali nowy plan lekcji oraz organizację nowego roku szkolnego.

(aut. Łukasz Cybulski)