Prestiżowe stypendium dla ucznia naszej szkoły

W środę 16 grudnia w Łódzkim Domu Kultury odbyło się spotkanie gratulacyjne z Marszałkiem Województwa Łódzkiego – Panem Włodzimierzem Fisiakiem – w ramach Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych stypendystów znalazł się Łukasz Polatowski - uczeń klasy III f Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy. Łukasz przejawia uzdolnienia w zakresie przedmiotów ścisłych ze szczególnym uwzględnieniem Informatyki (tworzenie stron internetowych w nowoczesnych językach programowania). Przyznane stypendium pozwoli mu wzmacniać i rozwijać swoje zainteresowania. Serdecznie gratulujemy!

(aut. Łukasz Cybulski)