Rekrutacja

Szanowni Państwo, rekrutacja do klas pierwszych oraz grupy przedszkolnej na rok szkolny 20222/2023 rozpoczyna się dnia 31 stycznia 2022 r. i potrwa do dnia 25 lutego 2022 r.

Wypełnione dokumenty należy złożyć w terminie od 31 stycznia do 25 lutego do specjalnej skrzynki na korespondencję, która znajduje się przy wejściu do szkoły lub podpisane i zeskanowane przesłać na adres mailowy szkoły: sekretariat@sp1leczyca.pl

Zgłoszenia i wnioski do klasy pierwszej oraz grupy przedszkolnej dostępne są pobrania poniżej. Wersje drukowane dokumentów udostępnimy również przy wejściu do szkoły.

Formularz wniosku dla grupy przedszkolej

Zarządzenie Burmistrza Miasta Łęczyca w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym:

Treść zarządzenia

Trudna sytuacja zawiązana z epidemią koronawirusa nie może powstrzymać nas przed zorganizowaniem spotkania z Państwem w formule online, przedstawieniem oferty edukacyjnej szkoły, porozmawianiem o przyszłości Państwa dzieci, odpowiedzeniem na pytania. Kontakt z Rodzicami przyszłych uczniów klas pierwszych i grupy przedszkolnej był dla nas od początku powstania ”Jedynki” priorytetem. Żaden Rodzic dziecka pięcioletniego i sześcioletniego nie powinien być pozostawiony sam z tą ważną decyzją.

Spotkanie informacyjne odbędzie się  w czwartek 10 lutego o godzinie 1700 .

Dołączenie do spotkania będzie możliwe już od godziny 1645.

Wystarczy wejść na stronę:

sp1leczyca.clickmeeting.com/spotkanie

Wpisać dowolne imię i dowolny adres e-mail.

Kliknąć w przycisk Rejestruj, a następnie w przycisk Dołącz teraz.

Serdecznie zapraszamy!