Wspaniałe wyniki gimnazjalistów w konkursach przedmiotowych

Zakończyły się ostatnie etapy konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów. W tym roku szkolnym nasi uczniowie mogą poszczycić się dużymi osiągnięciami. Trzech uczniów z bardzo wysokim dorobkiem punktowym uzyskało tytuł finalisty wojewódzkiego.

Byli to:

• Wojciech Gałamon z chemii - 82% prawidłowych rozwiązań, opiekun mgr inż. Dorota Graczyk-Baranowska;
  • Karolina Góra z historii - 86% prawidłowych rozwiązań, opiekun mgr Alicja Lisiecka;
  • Aleksandra Skudlarska z historii - 82% prawidłowych rozwiązań, opiekun mgr Mariola Jatczak.

Największym sukces w bieżącym roku szkolnym osiągnął Marcin Ziarkowski w konkursie historycznym. Uzyskał 92% prawidłowych rozwiązań i zdobył tytuł laureata. Opiekunem Marcina jest mgr Alicja Lisiecka.

W historii Gimnazjum tytuł laureata uzyskało troje uczniów:

• Katarzyna Podlipska (historia) 2004;
  • Wojciech Gałamon (historia) 2006;
  • Marcin Ziarkowski (historia) 2007.

Sukcesy odnieśliśmy również w Konkursie Języka Rosyjskiego. W roku szkolnym 2004/2005 finalistkami etapu wojewódzkiego zostały: Ewelina Stelmaszewska i Ewa Opasiak pod opieką p. Macieja Kazimierskiego.

Wręczenie nagród laureatom konkursu historycznego
    (Piotrków Trybunalski 18.04.2007)

Kliknij, aby powiększyć fotkę.