Uroczyste pożegnanie klas trzecich

W środę 20 czerwca odbyło się pożegnanie klas trzecich. Na początku było uroczyście i galowo. Impreza rozpoczęła się polonezem w wykonaniu przedstawicieli klas trzecich. Następnie wysłuchaliśmy okolicznościowych przemówień. Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród za najlepsze wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz godne reprezentowanie naszego gimnazjum w rozmaitych konkursach, zawodach i uroczystościach. Po wręczeniu nagród nastąpiło ślubowanie uczniów klas trzecich oraz przekazanie sztandaru w ręce przedstawicieli klas drugich. Po części oficjalnej przyszła kolej na część artystyczną. Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl Pt. "Rok 2009 w pewnym państwie środkowoeuropejskim" w reżyserii nauczycieli naszej szkoły: p. Ewy Koperkiewicz, p. Marzeny Chodkowskiej oraz p. Jerzego Pawałowskiego. Po krótkiej przerwie na posiłek rozpoczęła się dyskoteka. Wszyscy bawili się doskonale, a że był to jeden z tych dni, w które robi się coś po raz ostatni - nie zabrakło również łez.