Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy w klasach podczas kameralnych, wewnątrzszkolnych uroczystości. Wyjątkowo uroczystym momentem każdego spotkania w klasach pierwszych było ślubowanie.

Dzień Edukacji Narodowej jest również okazją do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników szkoły.

Miło nam poinformować, że Nagrodą Łódzkiego Kuratora Oświaty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej związanej z nowoczesnymi technologiami, wychowawczej i opiekuńczej został uhonorowany Pan Łukasz Cybulski.

Nagrodę Burmistrza Miasta Łęczyca otrzymała dyrektor szkoły Pani Wanda Lepczak oraz Pani Aleksandra Nowakowska.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymały Panie: Marzena Michalska, Agnieszka Andryskowska, Alicja Lisiecka, Agnieszka Łukomska-Szmaja, Beata Kordysiewicz, Mariola Południkiewicz, Alina Saganiak, Monika Galant, Alicja Stokwiszewska, Agnieszka Pawłowska, Elżbieta Szymańska, Marzena Chodkowska, Magdalena Kurzyk.