Szymon Jasiaczek, Kamila Gajewicz i Amelia Konieczna laureatami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii!

Czekaliśmy tylko na oficjalne wyniki, żeby podzielić się fantastyczną wiadomością. Tego jeszcze nie było w historii naszej szkoły. Troje uczniów z naszej szkoły uzyskało tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii. Przed Wami: Szymon Jasiaczek z klasy VII a, który osiągnął najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników w tegorocznej edycji konkursu, Kamila Gajewicz i Amelia Konieczna z klasy VIII a. Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały: Pani Alicja Lisiecka oraz Pani Mariola Południkiewicz.

Sukcesy naszych uczniów cieszą tym bardziej, że  laureat zyskuje szereg przywilejów. Jest zwolniony z określonej części egzaminu ósmoklasisty, zyskując automatycznie maksymalną liczbę punktów, uzyskuje stopień celujący z przedmiotu, z którego został laureatem. Najważniejsze, że jest przyjmowany w pierwszej kolejności do każdej ponadpodstawowej szkoły publicznej. Ten sukces otwiera więc przed naszymi uczniami wiele możliwości, z których niewątpliwie skorzystają.