Dzień Edukacji Narodowej

11 października w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej zwany popularnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Na początku okolicznościowe życzenia wszystkim pracownikom szkoły złożyła pani dyrektor Wanda Lepczak oraz przewodnicząca Rady Rodziców – Jadwiga Rydczak. Następnie zostały wręczone nagrody dyrektora dla nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Kolejnym punktem programu była bardzo ciekawa i zabawna część artystyczna przygotowana przez klasę II b pod kierunkiem p. Marii Olczak oraz p. Jerzego Pawałowskiego. Na koniec uroczystości życzenia złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Nina Witkowska, a wszyscy pracownicy naszego gimnazjum otrzymali z rąk przedstawicielu samorządu słodkości. Warto dodać, że po południu na uroczystej akademii zorganizowanej przez Urząd Miasta nagrody otrzymało dwóch nauczycieli naszej szkoły: p. Alicja Lisiecka oraz p. Jerzy Pawałowski.

(aut. Łukasz Cybulski)