Wyśmienity start naszych uczniów w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych. Nasza reprezentacja liczyła 13 zawodników  6 chłopców i 7 dziewczynek z klas IV,V i VI. Mistrzynią powiatu została Sandra Nawerska która zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, na podium z awansem na województwo znalazła się jeszcze Lena Turkowska i Marysia Jagieło. Chłopcy po zaciętej walce na finiszu wywalczyli cztery z pięciu miejsc dających awans na finał wojewódzki w Uniejowie, drugi był Dominik Maga trzeci był Bartosz Kuropatwa czwarty Konrad Narenkiewicz i piąty Ignacy Pęsiek. Dodatkowo obie zespoły wygrały klasyfikacje drużynową i awansowały do finału wojewódzkiego który odbędzie się w kwietniu w Uniejowie.