Wielkie otwarcie naszej pracowni kulinarnej!

Dziś w naszej szkole swoją działalność rozpoczyna program edukacyjny Laboratorium Przyszłości. Jego wyjątkowość i innowacyjność polega na tym, że pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania, uczy kreatywności poprzez uczestnictwo w atrakcyjnych zajęciach praktycznych oraz odpowiedzialności i pracy zespołowej.

W ramach projektu otwieramy dziś PRACOWNIĘ KULINARNĄ. Znajduje się w niej nowoczesny sprzęt AGD, umożliwiający uczniom zdobywanie umiejętności kulinarnych, poznawanie i uczenie się obsługi nowoczesnych urządzeń, w które wyposażone są kuchnie XXI wieku.

Laboratorium Przyszłości, czyli nasza pracownia kulinarna, wzbogaci bazę dydaktyczną szkoły, z której korzystać będą zarówno uczniowie klas najmłodszych I-III, jak również uczniowie klas starszych IV-VIII.