Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

W corocznym kalendarzu uroczystości naszej szkoły wpisana jest akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Chcąc przybliżyć uczniom to wydarzenie z historii naszego kraju uczniowie z klas IV c i IV b pod czujnym okiem Pani Malwiny Andrysiak i Pani Justyny Domańskiej wystąpili w przedstawieniu poświęconym upamiętnieniu 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Posłuchaliśmy krótkiego zarysu historycznego, mówiącego o ważnych wydarzeniach, o miłości do ojczyzny, o wierze i o Konstytucji. Nie zabrakło także odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych.

Szczególne podziękowania kierowane są także p. Karolinie Mikołajewskiej za przygotowanie dekoracji, p. Alicji Lisieckiej za cenne uwagi, p. Robertowi Kubiakowi, p. Beacie Kordysiewicz i p. Krzysztofowi Czajkowskiemu