Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek 21 czerwca, punktualnie o godzinie 9:00 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III oraz grupy przedszkolnej. Był to dzień pełen wzruszeń, radości i dumy z osiągnięć naszych najmłodszych podopiecznych.

Pani dyrektor w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za trud i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym. Uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe medale, klas starszych dyplomy za osiągnięcia w nauce, sporcie i 100% frekwencję. Pani dyrektor, wręczając nagrody, nie kryła dumy z sukcesów uczniów.

Nie mogło zabraknąć też części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy III a, IV a oraz VII c. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni zaśpiewali wspólnie szkolny hymn. Pani dyrektor podziękowała jeszcze raz wszystkim za przybycie i życzyła udanych, bezpiecznych wakacji.

Po zakończeniu uroczystości dla uczniów klas I-III i grupy przedszkolnej, swoją wielką chwilę miały klasy IV-VII. Trudno w tym czasie podsumować rok pracy i wymienić wszystkie sukcesy, osiągnięcia i działania uczniów, ale udało się wyróżnić ponad 100 uczniów, wręczyć liczne stypendia finansowe za wyniki w nauce, dyplomy za sukcesy w konkursach i sportowe rekordy, wyeksponować uczniów, którzy są liderami w budowaniu społeczności szkolnej. Nie mogło zabraknąć też części artystycznej, o którą zadbała klasa VII c i IV a.

Dziękujemy za przygotowanie uroczystego zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024 klasie VII c, dziewczynkom z klasy IV a oraz chłopcom z III a, a także ich opiekunom: Pani Alicji Lisieckiej, Justynie Domańskiej i Alinie Saganiak. O piękną scenografię zadbali Pani Joanna Kulesza, Anna Stasiak i Krzysztof Czajkowski.