Gimnazjalistki w Finale Wojewódzkim w Unihokeju

Unihokej jest mało znaną dyscypliną sportu. Jednak uczennice naszej szkoły mogą już poszczycić się sukcesami w tej dyscyplinie. 6 grudnia 2007 roku w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Unihokeju dziewcząt. Reprezentantkami naszej szkoły były: Nina Witkowska, Agnieszka Kucińska, Patrycja Czekalska, Ewelina Latała, Ewelina Owczarek, Marta Kupisz, Liwia Moszczyńska, Paulina Sienna, Marta Stodulska, Dominika Sulima, Joanna Nawrotem, Marta Karpińska, Alicja Albin. Trenerem zespoły był p. Robert Kubiak. Dziewczyny ostatecznie zajęły 5 miejsce. Ale aby zaistnieć na Mistrzostwach Województwa zawodniczki musiały zająć 1 miejsce na Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Unihokeju Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, które odbyły się 15 listopada 2007 roku oraz Mistrzostwa Rejonu, które odbyły się 28 listopada 2007 roku.

Reprezentantką serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(aut. Patrycja Czekalska II h)