Jasełka Bożonarodzeniowe

Grudzień, to czas, w którym wystawiane są Jasełka, czyli widowiska o Bożym Narodzeniu. W naszym gimnazjum stały się one już tradycją. Tegoroczne Jasełka przygotowali: p. Beata Kordysiewicz, p. Agnieszka Izydorczyk oraz niezastąpiony maestro Jerzy Pawałowski. Warto dodać, iż tym roku wystąpili w nich wspólnie nauczyciele: p. Ewa Koperkiewicz i p. Beata Kamińska oraz uczniowie: Marta Rosińska, Agata Amsolik, Ola Bednarek, Martyna Jodłowska, Michał Górecki vel Śnieżynek, Patrycja Marchewa, Agnieszka Cieślar, Magda Kowalczyk, Ola Płuciennik. Widowisko bardzo się podobało i wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne złożyła pani dyrektor Wanda Lepczak, a później wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się na klasową Wigilię.

Korzystając z nadarzającej się okazji ja również chciałbym życzyć całej społeczności naszego gimnazjum:

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,

pomyślności w Nowym Roku

i aby każdy najmniejszy prezent pod wigilijnym drzewkiem

był jak gwiazdka z nieba.

(aut. Łukasz Cybulski)

Kliknij, aby powiększyć fotkę.