VIII Pielgrzymka na Jasną Górę

W czwartek 2 października odbyła się VIII pielgrzymka szkół noszących imię Jana Pawła II. Tym razem pod Jasną Górą świętowaliśmy dwa jubileusze: 10-lecia działalności Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, jak również 30 rocznicy powołania naszego Patrona na stolicę Piotrową. W uroczystej Mszy Świętej odprawionej pod przewodnictwem naszego duszpasterza, Księdza Biskupa Zygmunta Zimowskiego uczestniczyło ponad 20 tysięcy pielgrzymów oraz ponad 500 pocztów sztandarowych. Wśród zgromadzonych nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym. Opiekę nad uczniami w czasie pielgrzymki sprawowali: s. Barbara Masewicz, p. Beata Kordysiewicz, p. Agnieszka Izydorczyk oraz p. Łukasz Cybulski.

(aut. Łukasz Cybulski)