Gimnazjalne Zawody w Skoku Wzwyż

W piątek 28 listopada odbyły się Gimnazjalne Zawody w Skoku Wzwyż dla I klas. Impreza ta odbyła się w godzinach szkolnych, także gorący doping został zapewniony. Do zawodów przystąpiła duża ilość uczniów z pierwszoklasistów oraz z szóstych klas szkół podstawowych. Tryumfatorami konkursu wśród chłopców są: I miejsce Andrzejczak Michał (1,45 m), II miejsce Chodkowski Marcin (1,45 m), III miejsce Góralski Konrad (1,45 m) o zajętych miejscach decydowała liczba zrzutek. Kwalifikacja wśród dziewcząt jest następująca: I miejsce Jankowska Małgorzata (1,25 m), II miejsce Wodzyńska Anna (1,25 m), III miejsce Olejniczak Justyna (1,25 m) również w tym przypadku ilość zrzutek zadecydowała o kolejności na podium. Konkurs przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Widać było trud zawodników włożony w ten start. Czekamy już na przyszłoroczną edycję tego oto sprawdzianu skoczności młodzieży z klas pierwszych gimnazjum.

(aut. Adam Andrysiak, klasa III B)