Jasełka Bożonarodzeniowe

W piątek 19 grudnia odbyły się w naszym gimnazjum tradycyjne Jasełka. Spektakl wystawili uczniowie z klasy III d oraz III a pod kierunkiem p. Beaty Kordysiewicz oraz pana Jerzego Pawałowskiego. Przygotowana inscenizacja miała charakter współczesny. Mieliśmy okazję wysłuchać dialogów poruszających teraźniejsze problemy wynikające z ludzkiej niedoskonałości. Widowisko bardzo się podobało i wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne złożyła pani dyrektor Wanda Lepczak. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby podzielić się tradycyjnym opłatkiem.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy całej społeczności naszego gimnazjum, radości i spokoju oraz miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

(aut. Łukasz Cybulski)