Jasełka Bożonarodzeniowe

W środę 22 grudnia odbyły się w naszym gimnazjum tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe. Społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście: Pan Wojciech Czaplij - zastępca burmistrza oraz Pan Paweł Kulesza - przewodniczący Rady Miasta mieli okazję wysłuchać dialogów nakłaniających do refleksji nad tajemnicą narodzin Króla, przepięknych kolęd w autorskiej aranżacji i z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego, a także obejrzeć nastrojową grę świateł i dźwięku. Widowisko bardzo się podobało i wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne złożyła Pani Dyrektor Wanda Lepczak oraz zaproszeni goście. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby podzielić się tradycyjnym opłatkiem. Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowali uczniowie klasy III a, III f, II a i II f pod kierunkiem nauczycieli: Pana Jerzego Pawałowskiego (aranżacja utworów, kompozycje, produkcja wideoklipów, opieka wokalna, światło), Pani Beaty Kordysiewicz (scenariusz, scenografia), Pani Beaty Kamińskiej (scenariusz, scenografia) oraz Pana Łukasza Cybulskiego (opieka multimedialna przedstawienia).

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy całej społeczności naszego gimnazjum, radości i spokoju oraz miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

(aut. Łukasz Cybulski, fot. Katarzyna Powłoka – klasa III g, Barbara Radzikowska – klasa II d)