Dni Otwarte w Gimnazjum

2 marca odbyła się, jak co roku, impreza integracyjna "Dni Otwarte w Gimnazjum", mająca na celu zapoznanie uczniów klas szóstych ze szkół podstawowych w Łęczycy z naszą placówką.

Najpierw szóstoklasiści w towarzystwie przedstawicieli uczniów klas pierwszych naszej szkoły zapoznali się z ogromnym budynkiem Gimnazjum. Następnie wszyscy przeszli na salę gimnastyczną, gdzie pani Dyrektor zapoznała wszystkich uczestników "Dni Otwartych" z mozliwościami kształcenia w naszej placówce. O szkole opowiadała również pani Pedagog oraz absolwenci naszego gimnazjum. Na sali gimnastycznej odbył się również pokaz cheerleaderek oraz zawody sportowe, w których udział wzieli nasi "goście", czyli uczniowie z klas szóstych, a także przedstwiciele gimnazjum. Atmosfera na sali była bardzo gorąca, a zwyciężyła drużyna naszego gimnazjum. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie przyszli gimnazjaliści łatwiej będą sobie radzić w trudnych, pierwszych dniach pobytu w naszym Gimnazjum.