Nauczyciele
Tytuł | Imię i nazwisko | Pełniona funkcja |
mgr | Wanda Lepczak | dyrektor; nauczyciel matematyki i informatyki |
mgr | Marzena Michalska | wicedyrektor; nauczyciel geografii |
mgr | Malwina Andrysiak | nauczyciel matematyki |
mgr | Małgorzata Andrysiak | nauczyciel wychowania fizycznego |
- | Agnieszka Andryskowska | nauczyciel języka angielskiego |
mgr | Małgorzata Bartłomiejczak | pedagog, psycholog szkolny |
mgr | Marzena Chodkowska | nauczyciel języka polskiego |
mgr | Katarzyna Bernacka | nauczyciel języka polskiego |
mgr inż. | Łukasz Cybulski | nauczyciel informatyki i mechatroniki |
mgr | Justyna Domańska | nauczyciel muzyki, edukacja wczesnoszkolna |
mgr | Monika Galant | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
- | Agnieszka Izydorczyk-Nowacka | nauczyciel języka angielskiego |
mgr | Magdalena Jagiełło | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr | Agnieszka Jurkowska | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr inż. | Beata Kamińska | nauczyciel chemii i fizyki |
mgr | Anna Kastura-Zielińska | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr | Renata Kołodziejska | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr | Beata Kordysiewicz | nauczyciel religii |
mgr | Edyta Kowalska | nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr | Robert Kubiak | nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr | Alicja Lisiecka | nauczyciel historii i WOS |
mgr | Agnieszka Łukomska - Szmaja | nauczyciel języka polskiego |
mgr | Karolina Mikołajewska | nauczyciel biologii |
mgr | Aleksandra Nowakowska | nauczyciel języka niemieckiego |
mgr | Anna Nowakowska | nauczyciel języka niemieckiego |
mgr | Agnieszka Pawłowska | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
mgr | Mariola Południkiewicz | nauczyciel historii i WOS |
mgr | Alina Saganiak | nauczyciel matematyki i informatyki |
mgr | Renata Wasiak | nauczyciel techniki i mechatroniki |
mgr | Agnieszka Wójcik-Rokita | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Młodzi odkrywcy robotyki wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots
Młodzi odkrywcy robotyki z naszej szkoły pod opieką nauczyciela programowania i robotyki Łukasza Cybulskiego od kilku tygodni konstruują i programują roboty, z którymi wezmą udział w trzeciej edycji prestiżowego...
Zajmujemy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów
Koło "Młodych odkrywców robotyki" z naszej szkoły zajmuje drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów "Rumble Robots" w swojej koronnej konkurencji Bear Rescue. W stawce aż 27 zespołów walka była bardzo zacięta i niezwykle...
Wręczenie nagród w konkursie: Kampmann-Zentrale, Aufgabe in Minecraft
Znakomitą okazją do kolejnej wizyty u naszych przyjaciół z firmy Kampmann Polska Sp. z o.o. było wręczenie dyplomów i nagród w konkursie "Kampmann-Zentrale, Aufgabe in Minecraft”, który polegał na zaprojektowaniu w...