Nasi uczniowie liderami Ligi Algorytmicznej

Mijają kolejne tygodnie, kolejne zadania, a w prestiżowej LIDZE ALGORYTMICZNEJ nic się nie zmienia. Nasza drużyna nadal zajmuje pierwsze miejsce z maksymalną do zdobycia liczbą punktów.

Ligę mogą stanowić zespoły ze szkół zrzeszonych w Centrum Mistrzostwa Informatycznego przy najlepszych uczelniach wyższych w Polsce. W przypadku naszych uczniów jest to Politechnika Łódzka.

Za naszymi programistami już cztery bardzo trudne zadania związane ze stworzeniem programów zliczających i sortujących elementy list. Za wykonanie tych projektów nasi uczniowie otrzymali maksymalną liczbę punktów.

Do zakończenia ligi pozostały jeszcze 4 programistyczne projekty.

Nasz udział w lidze algorytmicznej, to odpowiedź na epidemię koronawirusa, która storpedowała wszystkie krajowe i międzynarodowe turnieje robotów, w których startujemy od 7 lat, a tym samym plany grupy I LOVE ROBOTS szukającej dla siebie w tym trudnym czasie nowych wyzwań.

Grupę programistów I LOVE ROBOTS stanowią: Anna Koperkiewicz, Rafał Szmaja, Anna Gąsińska, Igor Kamiński, Szymon Jasiaczek, Blanka Banasiak, Julia Głodek, Wojciech Głodek, Wiktor Głodek, Kamila Gajewicz, Zuzanna Grabarczyk, Julia Światłowska, Wiktor Buchmiller.