Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022

W środę 1 września odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Ze względu na szczególną sytuację epidemiczną wzięli w nim udział nasi pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami. Pozostałe klasy rozpoczęły nowy rok szkolny uroczystościami w swoich klasach. Swoją niezapomnianą chwilę mieli uczniowie klas pierwszych, którzy zostali przyjęci w poczet naszych uczniów. Pasowania dokonała pani dyrektor Wanda Lepczak. Nie mniej ważny moment dotyczył dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w grupie przedszkolnej naszej szkoły i czwartoklasistów poznających w dniu dzisiejszym nowych wychowawców.