Bardzo dobry start naszych lekkoatletów w Halowych Mistrzostwach Polski

W niedzielę 21 Listopada trójka naszych uczniów brała udział w Halowych Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Zawody te odbyły się w Arenie Toruń i brało w nich udział ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze uzyskując wysokie miejsca w swoich konkurencjach, startując z zawodnikami o rok starszymi w swoich kategoriach. Samo zakwalifikowanie się na te zawody już było dużym sukcesem gdyż z całego województwa pojechało tylko 36 zawodników z czego 7 zawodników z Łęczycy. Opiekunem naszych sportowców był Pan Robert Kubiak.

Rezultaty osiągnięte przez naszych reprezentantów są następujące: Maja Andrysiak skok wzwyż 120 cm 11 m-ce, Filip Suski skok w dal 4,84 cm 11 m-ce, Wiktor Głodek pchnięcie kulą 9,70 cm 11 m-ce.