Jedyneczki dla swoich Babć i Dziadków

21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu. Wówczas obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Uczniowie naszej szkoły przygotowali z tej okazji upominki dla babć i dziadków.

Obok tradycyjnych laurek pojawiły się kalendarze, zakładki, medale, koszyczki z niespodziankami, tajemnicze kupony oraz ręcznie wykonane podarunki, w które dzieci włożyły wiele pracy i serca. Zadbano o słodkości, przepiękne życzenia i urocze uśmiechy. Nie mogąc zaprosić babć i dziadków na herbatkę i kawę do szkoły, część klas wykonała uroczyste nagrania, podczas których wystrojone wnuczęta miały okazję podziękować za okazane im dobro, przeprosić za psoty oraz zaśpiewać piosenki.

Dzieci z ochotą rozmawiały o swoich babciach i dziadkach, sposobach spędzania wolnego czasu, zabawnych historyjkach z ich udziałem oraz planach na wspólne świętowanie tych wyjątkowych dni. Pomysły są różne: wspólne podróże, obiadki, spacery i kino… a nawet zwiedzanie kosmosu! Jedno jest pewne: wszyscy zostaną wyściskani, obdarowani buziakami i najszczerszymi życzeniami, aby przez cały rok pamiętali jacy są dla swoich wnucząt ważni!