Wielkanocny klimat Jedyneczek

Warsztaty wielkanocne, które odbyły się w naszej szkole sprawiły dzieciom dużo radości. Uczniowie klas drugich wykonali piękne kompozycje w szkle, dzięki czemu otrzymali wspaniałą dekorację świąteczną. Dzieci z klasy I b i I c również przygotowały bardzo ciekawe struktury znajdujące się w wazonach. Ponadto, uczniowie z klasy I a oraz III c mieli za zadanie ozdobić szkatułkę metodą decoupage – wyszło im naprawdę cudownie. Dziewczynki z klasy IV b nie omieszkały także przyłączyć się do wykonania ciekawych dekoracji wielkanocnych, dlatego zdecydowały że ozdobią szklane świeczniki. Efekt końcowy wszystkich prac zrobił pozytywne wrażenia nie tylko wśród dzieci, ale także pośród nauczycieli i rodziców.