Piknik szkolny z Jedynką

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną wreszcie mieliśmy okazję zorganizować kolejną edycję Pikniku szkolnego z Jedynką. Gorąca atmosfera i moc atrakcji rozpędziły deszcz i ciemne chmury, które przez cały tydzień spowijały nasze miasto i podczas pikniku mogliśmy się cieszyć dobrą pogodą.

Wśród atrakcji nie zabrakło wielkiej zjeżdżalni dmuchańca, trampolin bungee, malowania twarzy, paznokci, warkoczyków, dzieci będą mogły przygotować również laurki dla Mamy i Taty.

Za symboliczne kwoty było można rozkoszować się przepysznymi goframi, ciastami, daniami, watą cukrową, popcornem, daniami z grilla i popijać naszą kultową nieziemsko smaczną lemoniadę.

Przygotowaliśmy również mnóstwo zabaw dla dzieci i zawodów sportowych. Podczas pikniku odbył się również mecz, w którym drużyna rodziców zmierzyła się z drużyną uczniów.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Pikniku szkolnego z Jedynką. Do zobaczenia za rok!