Za nami wyjątkowy Wieczór z Jedynką

Po raz pierwszy w murach naszej szkoły zorganizowano „Wieczór z Jedynką”.  To niezwykłe wydarzenie przygotowano z myślą o rodzicach uczniów, którzy współtworzą razem ze swoimi dziećmi oraz pracownikami szkoły wyjątkową „jedynkową” społeczność. To właśnie dzięki gotowości rodziców do współpracy, ich chęciom do działania oraz poświęceniu, możemy osiągać tak wiele.

Goście zasiedli przy udekorowanych stoliczkach oraz słodkim poczęstunku i obejrzeli jasełkowe przedstawienie, które wprowadziło ich w świąteczny nastrój. Mali i nieco starsi aktorzy przypomnieli widzom jakie wartości podczas Świąt Bożego Narodzenia są najważniejsze. Tak więc zapominając o codzienności, świątecznym zgiełku oraz przeciwnościach, zatrzymaliśmy się na chwilę, aby się spotkać, spokojnie porozmawiać i pouśmiechać…

A kto miał ochotę, mógł włączyć się we wspólne kolędowanie, wziąć udział w świątecznej loterii lub nabyć bożonarodzeniowe ozdoby. Nie mogło zabraknąć również pamiątkowych zdjęć w wyjątkowej fotobudce.

Najcenniejszy jednak okazał się czas, który mogliśmy spędzić razem.