Wielkanocny klimat Jedyneczek

Wielkanoc jest najważniejszym świętem chrześcijańskim obchodzonym na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa. Ludzie chcą dzielić się radością ze Zmartwychwstania Pańskiego i budzącej się do życia przyrody. Spotykają się, by w radosnym i podniosłym nastroju przekazać sobie świąteczne życzenia.

Jedyneczki z 1a z uśmiechem na twarzach przyszły dziś do szkoły ze swoimi koszyczkami, by wspólnie z kolegami i koleżankami zjeść przedświąteczne śniadanko wielkanocne oraz złożyć sobie życzenia. Dzieci zapoznały się z symbolami, zwyczajami i tradycjami Wielkanocy. Klasę odwiedził też wirtualny zajączek, który przygotował dla wszystkich słodkie upominki.

Nasze wspólne, wielkanocne śniadanie było tak naprawdę rodzinnym spotkaniem. Wytworzyła się miła i serdeczna atmosfera, i tylko życzyć, aby nastrój świątecznej radości przetrwał w nas jak najdłużej.