Dzień Edukacji Narodowej

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której cała społeczność szkolna miała okazję wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień.

Pani Dyrektor w imieniu całego grona pedagogicznego złożyła wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły serdeczne życzenia, dziękując za ich codzienną pracę i zaangażowanie. Następnie przedstawiciele Urzędu Miasta wręczyli Nagrody Burmistrza, a Pani Dyrektor miała przyjemność uhonorować wybranych nauczycieli Nagrodami Dyrektora, podkreślając ich wyjątkowy wkład w życie szkoły.

Uroczystość wzbogaciło także tradycyjne ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy złożyli przysięgę, obiecując sumiennie wypełniać obowiązki ucznia.

Nie zabrakło również części artystycznej! Uczniowie klasy 7a oraz II a zaprezentowali wspaniały program artystyczny, który spotkał się z gorącymi brawami publiczności.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w dzisiejszą uroczystość!