Godziny dostępności nauczycieli
|
Nazwisko i Imię |
Dzień tygodnia |
Godziny |
|
Andrysiak Malwina |
Poniedziałek |
16:00-17:00 |
|
Bagrowska Justyna |
|
|
|
Baranowska Iwona |
Wtorek Czwartek |
07:30-08:00 |
|
Buchmiller Anna |
|
|
|
Bernacka Katarzyna |
Czwartek |
14:30-15:30 |
|
Chodkowska Marzena |
Czwartek |
07:00-08:00 |
|
Cybulski Łukasz |
Wtorek |
14:30-15:30 |
|
Domańska Justyna |
Poniedziałek |
13:30-14:30 |
|
Florczak Ilona |
Środa Piątek |
07:30-08:00 07:30-08.00 |
|
Fortuna Weronika |
Poniedziałek |
14:00-15.00 |
|
Galant Monika |
Poniedziałek |
10:40-11.25 |
|
Izydorczyk-Nowacka Agnieszka |
Wtorek Środa |
07:30-08:00 14:30-15:00 |
|
Bartłomiejczak Małgorzata |
Poniedziałek |
15:00-16:00 |
|
Jurkowska Agnieszka |
Wtorek |
14:00-15:00 |
|
Kamińska Beata |
Wtorek |
15:30-16:30 |
|
Kastura-Zielińska Anna |
Środa |
13:00-14.00 |
|
Kołodziejska Renata |
Poniedziałek Środa |
14:00-14:30 12:30-13:00 |
|
Kordysiewicz Beata |
Poniedziałek Środa |
07:30-08:00 07:30-08:00 |
|
Kowalska Edyta |
Środa |
13:30-14:30 |
|
Kubiak Robert |
|
|
|
Kulesza Joanna |
Wtorek |
14:00-15:00 |
|
Lepczak Wanda |
Poniedziałek |
11:30-12:30 |
|
Lisiecka Alicja |
|
|
|
Łukomska-Szmaja Agnieszka |
Czwartek |
13:40-14:40 |
|
Michalska Marzena |
Środa |
14:30-15:30 |
|
Mikołajewska Karolina |
Środa Piątek |
14:30-15:00 08:30-09:00 |
|
Nowakowska Aleksandra |
Wtorek Wtorek |
07:30-08:00 13:30-14.00 |
|
Nowakowska Anna |
Poniedziałek |
13:30-14:30 |
|
Pawłowska Agnieszka |
Wtorek Czwartek |
07:30-08:00 12:00-12:30 |
|
Saganiak Alina |
Czwartek |
14:30-15:30 |
|
Stasiak Anna |
Środa |
14:00-15:00 |
|
Wasiak Renata |
Środa |
12:30-13:30 |
|
Wójcik-Rokita Agnieszka |
Poniedziałek Wtorek |
15:00-15:30 13:30-14:00 |
|
Zbucka Aleksandra |
|
|
Młodzi odkrywcy robotyki wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots
Młodzi odkrywcy robotyki z naszej szkoły pod opieką nauczyciela programowania i robotyki Łukasza Cybulskiego od kilku tygodni konstruują i programują roboty, z którymi wezmą udział w trzeciej edycji prestiżowego...
Zajmujemy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów
Koło "Młodych odkrywców robotyki" z naszej szkoły zajmuje drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów "Rumble Robots" w swojej koronnej konkurencji Bear Rescue. W stawce aż 27 zespołów walka była bardzo zacięta i niezwykle...
Wręczenie nagród w konkursie: Kampmann-Zentrale, Aufgabe in Minecraft
Znakomitą okazją do kolejnej wizyty u naszych przyjaciół z firmy Kampmann Polska Sp. z o.o. było wręczenie dyplomów i nagród w konkursie "Kampmann-Zentrale, Aufgabe in Minecraft”, który polegał na zaprojektowaniu w...